Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Depilacja laserowa Hrubieszów

Prasówki

Depilacja laserowa – nowy gotuj na dobre ciało!

Depilacja laserowa Lubartów

Łatwe i zadbane ciało we tym świecie jest samotnym z ważnych wyznaczników piękna. Na dalekim i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia chce nam zwłaszcza w sezonie wakacyjnym, jak wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania jeszcze bardziej wielkich obszarów ciała. Chcąc jak najpiękniej ukazywać się na plaży, warto przed urlopem udać się na zabieg laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne formy leczenia niechcianego owłosienia zezwalają na uzyskanie dobrych, lecz krótkotrwałych efektów. Te style, dzięki którym pozbywamy się włosów na dość długi czas (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tu o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą szybkie a poprzez to niezbyt zadowalające rezultaty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w niemal bezbolesny sposób, a przy tym cieszyć się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na zabieg laserowego usuwania owłosienia, łatwy w normalnych gabinetach medycyny estetycznej. Depilacja laserowa Lubartów

depilacja woskiem 750

Depilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest przyrządzana przy zastosowaniu nowego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Wydaje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i przynoszą redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w postaci, lekarz medycyny estetycznej może dostosowywać moc akcesoria do jednych potrzeb pacjenta, co zapobiega budzeniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W sukcesie kobiet jeszcze niezwykle tania jest też depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą natomiast pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich stron ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zobaczyć, że wskazaniem do spełnienia laserowej epilacji jest nie tylko chęć bycia gładkiej skóry w sensach estetycznych. Ta forma medyczna jest dana oraz dla pacjentów, którzy są na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Depilacja laserowa – wymagania i przeciwwskazania

Depilacja laserowa jest brakiem nie tylko efektywnym, lecz również bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowsze technologie i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu eliminujemy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja może istnieć grana u pacjentów z każdym rodzajem cery oraz typem owłosienia, pod warunkiem spełnienia dobrych warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do tych tych należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w terenie zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
chęć do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan świeżo po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do spełnienia laseroterapii jest również wielka lub nowa opalenizna. Zarówno przed, kiedy a po zabiegu, poleca się unikanie ekspozycji na słońce oraz lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a ponadto stosowanie fotoprotekcji w roli kremów z filtrem SPF 50. Depilacja laserowa Lubartów

Zabieg laseroterapii nie tworzy się z koniecznością odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po wyjściu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może powrócić do naszych codziennych zajęć. Ewentualne skutki uboczne, w ról delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a i (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, mogą się prowadzić do kilku dni i ustępują samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Depilacja laserowa Lubartów

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments