UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Fenomenalnie na Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach w ruchu wolnym zapisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w szybkim Stargardzie a wkład w nim otrzymało 244 najlepszych młodych zapaśników z wszelkiego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i konkretnie 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Tak z nich zapisałem się Aleksander Polguj, który w liczb do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w celu pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjni istniał dodatkowo cel w roli do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Start w turnieju wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem niezmiernie ważny z obecnych panów ponieważ odwalili kawał dobrej roboty nie wyłącznie na stresach ale oraz na treningach gdzie otwierało się litry potu . Mam okazję że następne lata współpracy przyniosą coraz wyższe produkty nie wyłącznie na arenach kraju jednak także i na końcach Europy albo też Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników już w najbliższy weekend w Turnieju Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments