wybielanie zębów

Wybielanie zębów Łobżenica

Wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie musi stanowić wyłącznie kwestią genów. Dzięki dobrym zabiegom wybielającym pięknymi zębami może radować się każdy spośród nas!

Wybielanie zębów Wielichowo

Naturalnie białe zęby sprowadzają się dość rzadko. Większość kobiet zajmuje zęby w kolorze kremowym lub coś żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – jeszcze dobrze z nas decyduje się na wybielanie zębów, aby przyznać im niezbędny odcień.

kup teraz na allegro

 

Aktualnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak również w gabinecie stomatologicznym. Jaka technologia będzie najpiękniejsza, żeby uzyskać odpowiedni efekt?

Spis treści:

Co kieruje na zdrowy kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym więc liczy?
Jak wybielić zęby – w zakładu lub u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów
Czy każdy ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie wziąć z profesjonalnych usług wybielania zębów także innych środków stomatologii estetycznej?
Co kieruje na zdrowy kolor zębów?

Naturalny kolor zębów pewno żyć interesujący – od bieli aż do poziomów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede każdym elementami genetycznymi, czyli u wszystkiej kobiety pewno żyć on nieco inny.

Warto jednak wskazać, że jeszcze samodzielnie mamy prestiż na stan uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w niniejszym picie znacznej sumie herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów też mogą wpłynąć na ich kolor.

Co bardzo, odcień uśmiechu zmienia się wraz z wiekiem. U starych osób trafia do ścieńczenia się warstwy szkliwa, stąd te żółtawa zębina jest wtedy mocniej widoczna.

Ale chociażby w obecnych faktach można otrzymać śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki jakim jest to możliwe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym więc polega?

Aby nadać zębom odpowiedni odcień, najczęściej przygotowuje się wybielanie zębów Kraków to jedno spośród wielu miast, gdzie możemy zyskać takich braków w gabinetach stomatologicznych, ale do możliwości posiadamy także specjalne środki do użytku w zakładzie.

Na czym konkretnie polega wybielanie zębów? To proces liczący na przyznaniu im doskonalszego odcienia. Jak on prowadzi? Powszechnie wprowadza się wtedy odpowiednie związki wybielające, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru albo nadtlenku karbamidu w właściwych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to styl bezpieczny, jednak warto wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów oraz dziąseł jako istotny skutek uboczny.

W niewoli do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu bądź też należy zaczekać na niego od kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby napawać się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w zakładu lub u dentysty?

Osoby planujące wybielić zęby mogą zdecydować się na wzięcie z preparatów danych do prywatnego użytku, lecz również mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam wziąć z zabiegów profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów zezwala na otrzymanie wspaniałych wyników, jednak należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u dentystę jest ich siłę – wtedy efekt uzyskamy szybciej, jednak musimy tworzyć się oraz z ogromniejszym kosztem.

Wybielanie zębów Wielichowo

Zatem, jaka metoda wybielania zębów będzie najpiękniejsza? Sprawdź teraz istotne informacje o każdej spośród nich i dobierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do oczyszczania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W każdym sklepie możemy zakupić specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które mają większą dawkę substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a ponadto mogą liczyć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z zastosowaniem past jest możliwe, lecz nie u wszystkiej kobiety daje dobry efekt. Co bardzo, należy mieć o tym, aby nie podawać ich długotrwale – powyżej 2-3 miesięcy, gdyż mogą wpływać nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się wtedy bardziej wrażliwe na choroby.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Wielichowo

Paski do oczyszczania zębów

Do codziennych metod wybielania zębów uznaje się także paski wybielające. Istnieją wówczas nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które łączy się na szlachetny oraz dolny łuk zębowy. Działają raczej na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W niniejszym przykładzie efekt wybielania pewno żyć przyjaźniejszy niż w przyrównaniu do past, lecz nie będzie on właśnie oszałamiający jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas tłumaczenia to przeważnie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Wielichowo

Żele wybielające

Są działanie zbliżone do pasków, ale montowane są na zęby z zastosowaniem pędzelka bądź w doborze wraz z żelem znajdują się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do oczyszczania zębów to przeważnie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z zastosowaniem nakładek, które następnie wypełnia się żelem wybielającym. W przyrównaniu do oczyszczania zębów w domu pacjenta, łączy się wtedy wyższe stężenia związków wybielających, stąd te uśmiech pewno być dalej bielszy!

Zabieg podejmuje się od wykonania wycisków zębów, na zasadzie których szykuje się następnie specjalne nakładki z tworzywa umieszczane na zęby. Stomatolog oferuje także pacjentowi żel wybielający do dawania w domu. Pacjent powinien zaczynać go dowolnego dnia, wypełniając nakładki i uznając je na zęby.

Okres bycia diet to przeważnie od 7 do 14 dni, przy czym wynik może utrzymać się na większy godzina niż w przypadku wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Wielichowo

Wybielanie lampą

Nowa oferta publiczna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W niniejszym przykładzie zwraca się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która kieruje ich aktywację. Taka forma idzie na osiągnięcie efektów widocznych już po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to jedno z centrów, gdzie jest ono dostępne, traktowane jest za najlepszą opcję. Wówczas efekty wybielania są najlepsze – można kupić zdecydowanie większą miarę w charakterach zębów niż z zastosowaniem innych form. Jest zatem ponad zabieg bardzo silny – raz wykonany zezwala na zachowanie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to pewna metoda, która mówiona jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Wielichowo

Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie ale od razu po zabiegu, lecz więcej na długi czas po nim, należy mieć o właściwym postępowaniu. Duża jest w niniejszym przykładzie tak zwana biała dieta. Co wtedy stanowi?

Biała dieta to dieta, która zarządzana jest po zabiegach wybielania zębów, a dodatkowo innych sposobach stomatologicznych, na przykład skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wykluczeniu z diety barwiących produktów, które mogą zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między innymi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a jeszcze z kolejnych artykułów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także zaleca się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się utrzymywać przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, przecież im dłużej obserwuje się jej zaleceń, tym lepsze produkty można otrzymać. Wówczas biel zębów po sposobie pewno żyć widoczna nawet do 2 lat!

Czy każdy ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to styl, który daje na osiągnięcie dużo korzystnych wyników, jednak należy mieć o tym, że nie wszystkie zęby mogą stanowić poddane wybielaniu.

Związki wybielające dotyczą właśnie na zęby naturalne, stąd również nie zmienią one koloru koron, licówek, mostków albo same plomb w zębach. Wobec tego kobiety mające ogromną część wypełnień mogą nie osiągnąć zadowalających efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie ważny także może przenosić się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – łączy się wtedy specjalny zabieg liczący na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Kojarzony jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna to nie tylko wybielanie zębów Kraków zaś w innych miastach. To i pełna paleta innych środków, które kupią na osiągnięcie efektu bielszych zębów. Z czego warto wykorzystać?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która polega na zdjęciu spośród nich osadu i osadu nazębnego. U dużo kobiet idzie na osiągnięcie dużo pozytywnego rezultatu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie podawane są jeszcze przed wybielaniem zębów, aby otrzymać korzystniejsze rezultaty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to cienkie płatki porcelany, które publikowane są na zębie. Ich planem jest korekta kształtu zęba, a również jego koloru. Dzięki licówkom można nabyć dużo zadowalające wyniki i upajać się zupełnie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na jakiś ząb. Wybielanie zębów Wielichowo

Korony

Korony protetyczne kojarzone są na ząb, który uległ zniszczeniu lub infekcji. Zmieniają go i kupią na prowadzenie jego ról. Korony można mieścić na własnym korzeniu albo na implancie stomatologicznym.

Korona zezwala na wszelką zmianę koloru zęba, dlatego dodatkowo pewno żyć zwracana w projektu poprawy estetyki uśmiechu w przypadku, gdy ząb nie jest dodatkowy do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jakiś ząb.

Gdzie wziąć z profesjonalnych usług wybielania zębów także innych środków stomatologii estetycznej?

Chcesz bawić się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim przypadku wybierz odpowiedni gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miasto, gdzie pomoce te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można zaczerpnąć z dużej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments